درباره موسسه بوعلی سینا

موسسه زبان های خارجی بوعلی سينا اولین موسسه غیردولتی در استان یزد

موسسه علمی و فرهنگی بوعلی سینا در سال 1376 در شهر یزد به همت برخی اساتید محترم دانشگاه و فرهنگیان برجسته یزد تاسیس شد.این موسسه که اولین تجلی حضور بخش خصوصی در عرصه آموزش زبان در استان یزد می باشد با هدف ایجاد گفتمان علم محوری و زبان آموز محوری در آموزش زبان به سنین مختلف شروع به کار نموده است.

در روزگاری كه كمتر كسي به اهميت و جايگاه ويژه زبان انگليسی در مناسبات جهانی پی برده بود مؤسسان خدوم آن بااستعانت از حضرت حق قدم در راه پرمشقت آموزش اين زبان گذاشتند تا اين كه، با تكيه بر سيستم های آموزش جمعی و انسان محور نيروهايی تربيت كنند تا فرهنگ ايران و ايرانی را به جهانيان بشناسانند و كشور را در عرصه های بين المللی و اقتصادی كمك كار باشند.

به حمد الله امروز مؤسسه زبان های خارجی بوعلی سينا با داشتن 4 شعبه در شهر يزد بدون بهره بردن از هر گونه كمك دولتی و تنها و تنها با استفاده از اعتماد مردمی و همت مديران كارآمد و مدرسین مجرب و متعهد توانسته است به جايگاه درخوردر استان يزد دست يابد.

مؤسسه بوعلی سينا افتخار دارد كه ارائه كننده خدمت به همشهريان عزيز در تمامی مقاطع سنی باشد تا باهم درمسير موفقيت وسربلندی ايران عزيز استوار گام نهيم.

در آموزشگاههای این موسسه کلاسهای زبان انگلیسی به صورت ترمیک و 100دقیقه در هر جلسه برای سطح های کودکان،نوجوانان و بزرگسالان برگزار میگردد.

با مراجعه به منوی سیستم آموزشی اطلاعات بیشتری در خصوص سطح ها و کتابهای مورد تدریس بدست آورید.

عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار موسسه، ایمیل خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

نظرسنجی
برترين ويژگی يك جلسه فراگيري زبان: